JUMPING                    POWER JOGA


Sedíte celý deň v škole alebo v práci a túžite po zmene?  Potrebujete vybiť prebytočnú energiu?

Preferujete aktívny životný štýl?

Vitajte v Slavio´s!

Ak aj vy patríte medzi pohybuchtivých, zaraďte sa medzi nás a príďte si ho užiť v príjemnom prostredí, v super kolektíve a so skvelými výsledkami. Správne dávkovanie pohybových aktivít nielen rozhýbe vaše usedené svalstvo, ale aj vyplaví požadované množstvo endorfínov a privodí vám dobrú náladu.

Pohybové aktivity v podniku Slavio´s Nováky sú určené pre všetky vekové kategórie, preto vyhovárať sa na vek vám nepomôže. Naše pohybové aktivity sú zároveň aj spoločenskými aktivitami, takže stretnutie s priateľmi je ich súčasťou. Žiadne naťahovanie s činkami, žiadny tvrdý tréning, ale prirodzený pohyb, ktorý vás nielen bude baviť, ale vás aj dostane do formy a navodí dobrú náladu. Príďte medzi nás striasť stres celodenný, odreagovať sa a zároveň urobiť niečo pre svoje zdravie, postavičku či kondičku.

Zaraďte do svojho programu pohybové aktivity v Slavio´s Nováky po škole alebo po práci, vo večerných hodinách. Pridajte pohodové posedenie pred alebo po v našej kaviarni/ bare za účasti vitamínového drinku a priateľov a zrelaxujte po namáhavom dni v príjemnom prostredí.